Informacja o plikach cookie

Niniejsza strona korzysta z plików cookie. Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować treści lepiej dopasowane do preferencji użytkowników i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług.

Ok, rozumiem
Znajdź sklep TXM >

Zadzwoń i zamów: 42 20 67 555 (pon-pt 08:00 - 16:00)

  • Infolinia

    Zadzwoń i zamów 42 20 67 555

  • Wysyłka

    Darmowa wysyłka do sklepów stacjonarnych, kurierem od 79,99zł

  • Zegar
    Wysyłka kurierem za

    XXX

    Godzin

    :

    Minut

    :

    Sekund

Szukaj

Sklepy

Koszyk

Nadaj paczkę w TXM


Nadaj paczkę

 Miasto
Adres
Kod pocztowy

Augustów
Rynek Z. Augusta 33
16-300

Bielsk Podlaski
Mickiewicza  47
17-100

Bochnia
Partyzantów 2A
32-700

Braniewo
Kościuszki 16A
14-500

Busko Zdrój
Partyzantów  1
28-100

Chełm
Piłsudskiego  26-28
22-100

Chełm
Lwowska 15
22-100

Chełmno
Dojazdowa 1
86-200

Chrzanów
Trzebińska  40
32-500

Ciechanów
Niechocka  5
06-400

Dębica
Rzeszowska 114
39-200

Dęblin
Okólna 1B
08-530

Ełk
Mickiewicza 19
19-300

Garwolin
Kościuszki 8
08-400

Gdynia
Morska 82
81-228

Giżycko
Warszawska 2
11-500

Golub Dobrzyń
Konopnickiej 12
87-400

Grodków
Warszawska 24
49-200

Grójec
Lewiczyńska 8
05-600

Hrubieszów
Kolejowa 8
22-500

Janów Lubelski
Zamojskiego 24
23-300

Kolbuszowa
Rzeszowska 6
36-100

Kozienice
Batalionów Chłopskich 18
26-900

Krasnystaw
Poniatowskiego 4C
22-300

Kraśnik
Al Niepodległości 9
23-210

Lesko
Rynek  14
38-600

Lubartów
Lubelska 5
21-100

Lublin
Koncertowa 4
20-866

Łapy
Główna 6
18-100

Łosice
Rynek 12
08-200

Maków Mazowiecki
Ciechanowska  24A
06-200

Mielec
Mickiewicza  15
39-300

Międzychód
Kilińskiego 12
64-400

Międzyrzec Podlaski
Targowa 8
21-560

Międzyrzecz
Bolesława Chrobrego 2
66-300

Mińsk Mazowiecki
Warszawska 114A
05-300

Mońki
Białostocka 49
19-100

Morąg
11 Listopada 18
14-300

Nisko
Kwiatkowskiego 1D
37-400

Nowa Dęba
Jasna 9
39-460

Nowa Sól
Staszica 6
67-100

Nowy Sącz
Węgierska 170
33-300

Nowy Tomyśl
Os. Stefana Batorego 53
64-300

Oborniki
Średnia 2
64-600

Ostrowiec Świętokrzyski
Al. 3 Maja 1
27-400

Ostróda
Jana Pawła 2 9
14-100

Ostrów Mazowiecka
3 Maja 35
07-300

Pińczów
Pl. Wolności 12
28-400

Pisz
Warszawska 48
12-200

Poddębice
Pułaskiego 1
99-200

Pruszcz Gdański
Dobrowolskiego 8
83-000

Przeworsk
Krasickiego 6
37-200

Pszczyna
Targowa  2A
43-200

Puławy
Piłsudskiego 20
24-100

Radzyń Podlaski
Ostrowiecka 40A
21-300

Rawa Mazowiecka
Konstytucji 3 Maja 2
96-200

Ryki
Rynek Stary 1/5
08-500

Sępólno Krajeńskie
Kościuszki 22B
89-400

Siedlce
Piłsudskiego 74
08-110

Sierpc
Braci Tułodzieckich 6
09-200

Sochaczew
Pokoju 3A
96-500

Sokółka
Wyszyńskiego 2
16-100

Staszów
Mickiewicza  62A
28-200

Strzegom
Witosa 5
58-150

Strzelin
Mickiewicza 1A
57-100

Sulechów
Południowa 5B
66-100

Sulęcin
Witosa 1
69-200

Tarnów
Szkotnik 1A
33-100

Warka
Warszawska  19
05-660

Warszawa
Rembielińska 20 (GALERIA RENOWA)
03-352

Władysławowo
Towarowa 27
84-120

Włoszczowa
Wiśniowa 22
29-100

Wolbrom
Krakowska 8
32-340

Wyszków
Sowińskiego 66
07-200

Złotów
Aleja Mickiewicza 1
77-400

Zwoleń
Jagiełły 2
26-700

Żnin
Aliantów 1G
88-400
Nadaj paczkę

 MiastoAdresKod pocztowy

AugustówRynek Z. Augusta 3316-300

Bielsk PodlaskiMickiewicza  4717-100

BochniaPartyzantów 2A32-700

BraniewoKościuszki 16A14-500

Busko ZdrójPartyzantów  128-100

ChełmPiłsudskiego  26-2822-100

ChełmLwowska 1522-100

ChełmnoDojazdowa 186-200

ChrzanówTrzebińska  4032-500

CiechanówNiechocka  506-400

DębicaRzeszowska 11439-200

DęblinOkólna 1B08-530

EłkMickiewicza 1919-300

GarwolinKościuszki 808-400

GdyniaMorska 8281-228

GiżyckoWarszawska 211-500

Golub DobrzyńKonopnickiej 1287-400

GrodkówWarszawska 2449-200

GrójecLewiczyńska 805-600

HrubieszówKolejowa 822-500

Janów LubelskiZamojskiego 2423-300

KolbuszowaRzeszowska 636-100

KozieniceBatalionów Chłopskich 1826-900

KrasnystawPoniatowskiego 4C22-300

KraśnikAl Niepodległości 923-210

LeskoRynek  1438-600

LubartówLubelska 521-100

LublinKoncertowa 420-866

ŁapyGłówna 618-100

ŁosiceRynek 1208-200

Maków MazowieckiCiechanowska  24A06-200

MielecMickiewicza  1539-300

MiędzychódKilińskiego 1264-400

Międzyrzec PodlaskiTargowa 821-560

MiędzyrzeczBolesława Chrobrego 266-300

Mińsk MazowieckiWarszawska 114A05-300

MońkiBiałostocka 4919-100

Morąg11 Listopada 1814-300

NiskoKwiatkowskiego 1D37-400

Nowa DębaJasna 939-460

Nowa SólStaszica 667-100

Nowy SączWęgierska 17033-300

Nowy TomyślOs. Stefana Batorego 5364-300

ObornikiŚrednia 264-600

Ostrowiec ŚwiętokrzyskiAl. 3 Maja 127-400

OstródaJana Pawła 2 914-100

Ostrów Mazowiecka3 Maja 3507-300

PińczówPl. Wolności 1228-400

PiszWarszawska 4812-200

PoddębicePułaskiego 199-200

Pruszcz GdańskiDobrowolskiego 883-000

PrzeworskKrasickiego 637-200

PszczynaTargowa  2A43-200

PuławyPiłsudskiego 2024-100

Radzyń PodlaskiOstrowiecka 40A21-300

Rawa MazowieckaKonstytucji 3 Maja 296-200

RykiRynek Stary 1/508-500

Sępólno KrajeńskieKościuszki 22B89-400

SiedlcePiłsudskiego 7408-110

SierpcBraci Tułodzieckich 609-200

SochaczewPokoju 3A96-500

SokółkaWyszyńskiego 216-100

StaszówMickiewicza  62A28-200

StrzegomWitosa 558-150

StrzelinMickiewicza 1A57-100

SulechówPołudniowa 5B66-100

SulęcinWitosa 169-200

TarnówSzkotnik 1A33-100

WarkaWarszawska  1905-660

WarszawaRembielińska 20 (GALERIA RENOWA)03-352

WładysławowoTowarowa 2784-120

WłoszczowaWiśniowa 2229-100

WolbromKrakowska 832-340

WyszkówSowińskiego 6607-200

ZłotówAleja Mickiewicza 177-400

ZwoleńJagiełły 226-700

ŻninAliantów 1G88-400






Nadaj i odbierz paczkę

 Miasto
Adres
Kod pocztowy

Andrychów
Krakowska 83
34-120

Bartoszyce
Plac Konstytucji 3-go Maja 6
11-200

Biłgoraj
3 Maja 54
23-400

Biskupiec
1 Maja 18B
11-300

Brodnica
Mostowa 11
87-300

Brzozów
Kościuszki 2
36-200

Bydgoszcz
Skarżyńskiego 10
85-791

Bytów
Wojska Polskiego 23
77-100

Chełm
Aleja 3-go Maja 22
22-100

Chojnice
Staroszkolna  25
89-600

Chorzów
Wolności 24
41-500

Czersk
Jana Pawła II 1
89-650

Czerwionka Leszczyny
Pojdy 35B
44-238

Człuchów
Traugutta 11
77-300

Dąbrowa Tarnowska
Sucharskiego 7
33-200

Dobre Miasto
Zwycięstwa 7
11-040

Gdynia
Świętojańska 36
81-372

Gliwice
Al. Nowaka-Jeziorańskiego 1
44-102

Gliwice
Zwycięstwa 14
44-100

Głubczyce
Kościuszki 32
48-100

Gniezno
Jana III Sobieskiego 17
62-200

Goleniów
Konstytucji 3-go Maja 40
72-100

Goleszów
1 Maja 7
43-440

Gostyń
1 Maja 27
63-800

Grudziądz
Rapackiego 19
86-300

Iława
Sobieskiego 43
14-200

Inowrocław
Emilii Plater 10
88-100

Inowrocław
Laubitza 8
88-100

Jasło
Lwowska 24H
38-200

Kamień Pomorski
Żeromskiego 2
72-400

Kęty
Żwirki i Wigury 19
32-650

Kolno
Wojska Polskiego 44
18-500

Kołobrzeg
Tarnowskiego 3
78-100

Krosno Odrzańskie
Pułaskiego 11
66-600

Kudowa-Zdrój
Zdrojowa 19
57-350

Kwidzyn
Kopernika 25
82-500

Leszno
Aleja Jana Pawła II 16
64-100

Lewin Brzeski
Kościuszki 37C
49-340

Lidzbark Warmiński
Piłsudskiego 3
11-100

Lipno
Włocławska 9C
87-600

Lubaczów
Kościuszki  9
37-600

Lubań
Zgorzelecka 34
59-800

Lubawa
Wyzwolenia 3B
14-260

Lubliniec
Oleska 20
42-700

Łaziska Górne
Pl. Ratuszowy 3
43-170

Łęczna
Jana Pawła II 99
21-010

Łęczyca
Przedrynek 4 6
99-100

Łódź
Łagiewnicka  49/53
91-839

Łuków
Zdanowskiego 4
21-400

Malbork
Kościuszki 22C
82-200

Miastko
Armii Krajowej 39E
77-200

Mogilno
Jagiełły 22
88-300

Myszków
Kościuszki 60
42-300

Myślenice
Kasprowicza 13
32-400

Nakło Nad Notecią
Gimnazjalna 2B
89-100

Nowe Miasto Lubawskie
Rynek  2
13-300

Nowy Dwór Gdański
Dworcowa 2
82-100

Olecko
11 Listopada 25A
19-400

Oleśnica
Wojska Polskiego 1D
56-400

Ostrołęka
Dzieci Polskich 2
07-410

Ostrów Wielkopolski
Wrocławska 22
63-400

Oświęcim
Królowej Jadwigi 9
32-600

Parczew
Aleja Zwycięstwa 9
21-200

Piła
Al. Powstańców Wielkopolskich 102
64-920

Piła
Staromiejska 4
64-920

Poznań
Głogowska  132 140
60-243

Puck
Kasztanowa 9
84-100

Pyrzyce
1 Maja 20
74-200

Radlin
Hallera 15
44-310

Radomsko
Reymonta 12
97-500

Rawicz
Grunwaldzka 2
63-900

Rybnik
Os. Południe 39
44-200

Rypin
Mławska 18
87-500

Rzeszów
Krakowska 20
35-111

Siemiatycze
Górna 1
17-300

Skoczów
Fabryczna 9
43-430

Sławno
Wyszyńskiego 4
76-100

Stalowa Wola
Okulickiego 2
37-450

Strzelno
Rynek 24
88-320

Sucha Beskidzka
Mickiewicza 9C
34-200

Syców
Daszyńskiego  2
56-500

Szamotuły
Rynek 12
64-500

Szczebrzeszyn
Targowa  10
22-460

Szczecin
Rydla  50
70-783

Szczecin
Narutowicza 13E
70-240

Szczecin
Wincentego Kadłubka 39
71-524

Szczytno
Polska 36
12-100

Środa Śląska
Legnicka 24
55-300

Tarnów
Błonie 2
33-100

Tczew
Braci Grimm 4
83-110

Tomaszów Mazowiecki
Pl.Kościuszki 8
97-200

Tuchola
Warszawska 18A
89-500

Wadowice
Krakowska 10
34-100

Wałcz
Wojska Polskiego 50
78-600

Wąbrzeźno
1 Maja  3
87-200

Wejherowo
I Brygady Pancernej Wojska Polskiego 28
84-200

Węgrów
Wyszyńskiego 7
07-100

Wieliczka
Limanowskiego 1A
32-020

Wieluń
Pl. Legionów 12
98-300

Wieruszów
Dąbrowskiego 42/24
98-400

Więcbork
Gdańska 18
89-410

Włocławek
Pogodna 8
87-800

Wolsztyn
Dworcowa 7
64-200

Września
Warszawska 27
62-300

Wysokie Mazowieckie
Mystkowska 6
18-200

Zawiercie
Piłsudskiego 19
42-400

Złotoryja
Plac Niepodległości  2
59-500

Żywiec
Świętokrzyska 40B
34-300






Nadaj i odbierz paczkę

 Miasto
Adres
Kod pocztowy

Andrychów
Krakowska 83
34-120

Bartoszyce
Plac Konstytucji 3-go Maja 6
11-200

Biłgoraj
3 Maja 54
23-400

Biskupiec
1 Maja 18B
11-300

Brodnica
Mostowa 11
87-300

Brzozów
Kościuszki 2
36-200

Bydgoszcz
Skarżyńskiego 10
85-791

Bytów
Wojska Polskiego 23
77-100

Chełm
Aleja 3-go Maja 22
22-100

Chojnice
Staroszkolna  25
89-600

Chorzów
Wolności 24
41-500

Czersk
Jana Pawła II 1
89-650

Czerwionka Leszczyny
Pojdy 35B
44-238

Człuchów
Traugutta 11
77-300

Dąbrowa Tarnowska
Sucharskiego 7
33-200

Dobre Miasto
Zwycięstwa 7
11-040

Gdynia
Świętojańska 36
81-372

Gliwice
Al. Nowaka-Jeziorańskiego 1
44-102

Gliwice
Zwycięstwa 14
44-100

Głubczyce
Kościuszki 32
48-100

Gniezno
Jana III Sobieskiego 17
62-200

Goleniów
Konstytucji 3-go Maja 40
72-100

Goleszów
1 Maja 7
43-440

Gostyń
1 Maja 27
63-800

Grudziądz
Rapackiego 19
86-300

Iława
Sobieskiego 43
14-200

Inowrocław
Emilii Plater 10
88-100

Inowrocław
Laubitza 8
88-100

Jasło
Lwowska 24H
38-200

Kamień Pomorski
Żeromskiego 2
72-400

Kęty
Żwirki i Wigury 19
32-650

Kolno
Wojska Polskiego 44
18-500

Kołobrzeg
Tarnowskiego 3
78-100

Krosno Odrzańskie
Pułaskiego 11
66-600

Kudowa-Zdrój
Zdrojowa 19
57-350

Kwidzyn
Kopernika 25
82-500

Leszno
Aleja Jana Pawła II 16
64-100

Lewin Brzeski
Kościuszki 37C
49-340

Lidzbark Warmiński
Piłsudskiego 3
11-100

Lipno
Włocławska 9C
87-600

Lubaczów
Kościuszki  9
37-600

Lubań
Zgorzelecka 34
59-800

Lubawa
Wyzwolenia 3B
14-260

Lubliniec
Oleska 20
42-700

Łaziska Górne
Pl. Ratuszowy 3
43-170

Łęczna
Jana Pawła II 99
21-010

Łęczyca
Przedrynek 4 6
99-100

Łódź
Łagiewnicka  49/53
91-839

Łuków
Zdanowskiego 4
21-400

Malbork
Kościuszki 22C
82-200

Miastko
Armii Krajowej 39E
77-200

Mogilno
Jagiełły 22
88-300

Myszków
Kościuszki 60
42-300

Myślenice
Kasprowicza 13
32-400

Nakło Nad Notecią
Gimnazjalna 2B
89-100

Nowe Miasto Lubawskie
Rynek  2
13-300

Nowy Dwór Gdański
Dworcowa 2
82-100

Olecko
11 Listopada 25A
19-400

Oleśnica
Wojska Polskiego 1D
56-400

Ostrołęka
Dzieci Polskich 2
07-410

Ostrów Wielkopolski
Wrocławska 22
63-400

Oświęcim
Królowej Jadwigi 9
32-600

Parczew
Aleja Zwycięstwa 9
21-200

Piła
Al. Powstańców Wielkopolskich 102
64-920

Piła
Staromiejska 4
64-920

Poznań
Głogowska  132 140
60-243

Puck
Kasztanowa 9
84-100

Pyrzyce
1 Maja 20
74-200

Radlin
Hallera 15
44-310

Radomsko
Reymonta 12
97-500

Rawicz
Grunwaldzka 2
63-900

Rybnik
Os. Południe 39
44-200

Rypin
Mławska 18
87-500

Rzeszów
Krakowska 20
35-111

Siemiatycze
Górna 1
17-300

Skoczów
Fabryczna 9
43-430

Sławno
Wyszyńskiego 4
76-100

Stalowa Wola
Okulickiego 2
37-450

Strzelno
Rynek 24
88-320

Sucha Beskidzka
Mickiewicza 9C
34-200

Syców
Daszyńskiego  2
56-500

Szamotuły
Rynek 12
64-500

Szczebrzeszyn
Targowa  10
22-460

Szczecin
Rydla  50
70-783

Szczecin
Narutowicza 13E
70-240

Szczecin
Wincentego Kadłubka 39
71-524

Szczytno
Polska 36
12-100

Środa Śląska
Legnicka 24
55-300

Tarnów
Błonie 2
33-100

Tczew
Braci Grimm 4
83-110

Tomaszów Mazowiecki
Pl.Kościuszki 8
97-200

Tuchola
Warszawska 18A
89-500

Wadowice
Krakowska 10
34-100

Wałcz
Wojska Polskiego 50
78-600

Wąbrzeźno
1 Maja  3
87-200

Wejherowo
I Brygady Pancernej Wojska Polskiego 28
84-200

Węgrów
Wyszyńskiego 7
07-100

Wieliczka
Limanowskiego 1A
32-020

Wieluń
Pl. Legionów 12
98-300

Wieruszów
Dąbrowskiego 42/24
98-400

Więcbork
Gdańska 18
89-410

Włocławek
Pogodna 8
87-800

Wolsztyn
Dworcowa 7
64-200

Września
Warszawska 27
62-300

Wysokie Mazowieckie
Mystkowska 6
18-200

Zawiercie
Piłsudskiego 19
42-400

Złotoryja
Plac Niepodległości  2
59-500

Żywiec
Świętokrzyska 40B
34-300
Powrót
Twój koszyk

Pobieram informacje o koszyku...