Informacja o plikach cookie

Niniejsza strona korzysta z plików cookie. Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować treści lepiej dopasowane do preferencji użytkowników i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług.

Ok, rozumiem
Znajdź sklep TXM >

Zadzwoń i zamów: 42 20 67 555 (pon-pt 08:00 - 16:00)

  • Infolinia

    Zadzwoń i zamów 42 20 67 555

  • Wysyłka

    Darmowa wysyłka do sklepów stacjonarnych, kurierem od 79,99zł

  • Zegar
    Wysyłka kurierem za

    XXX

    Godzin

    :

    Minut

    :

    Sekund

Szukaj

Sklepy

Koszyk

Nadaj paczkę w TXM - INPOST

Nadaj paczkę
Miasto
Adres
Kod pocztowy
Augustów
Rynek Z. Augusta 33
16-300
Bielsk Podlaski
Mickiewicza 47
17-100
Bochnia
Partyzantów 2A
32-700
Braniewo
Kościuszki 16A
14-500
Busko Zdrój
Partyzantów 1
28-100
Chełm
Piłsudskiego 26-28
22-100
Chełm
Lwowska 15
22-100
Chełmno
Dojazdowa 1
86-200
Chrzanów
Trzebińska 40
32-500
Ciechanów
Niechocka 5
06-400
Dębica
Rzeszowska 114
39-200
Dęblin
Okólna 1B
08-530
Ełk
Mickiewicza 19
19-300
Garwolin
Kościuszki 8
08-400
Gdynia
Morska 82
81-228
Giżycko
Warszawska 2
11-500
Golub Dobrzyń
Konopnickiej 12
87-400
Grodków
Warszawska 24
49-200
Grójec
Lewiczyńska 8
05-600
Hrubieszów
Kolejowa 8
22-500
Janów Lubelski
Zamojskiego 24
23-300
Kolbuszowa
Rzeszowska 6
36-100
Kozienice
Batalionów Chłopskich 18
26-900
Krasnystaw
Poniatowskiego 4C
22-300
Kraśnik
Al Niepodległości 9
23-210
Lesko
Rynek 14
38-600
Lubartów
Lubelska 5
21-100
Lublin
Koncertowa 4
20-866
Łapy
Główna 6
18-100
Łosice
Rynek 12
08-200
Maków Mazowiecki
Ciechanowska 24A
06-200
Mielec
Mickiewicza 15
39-300
Międzychód
Kilińskiego 12
64-400
Międzyrzec Podlaski
Targowa 8
21-560
Międzyrzecz
Bolesława Chrobrego 2
66-300
Mińsk Mazowiecki
Warszawska 114A
05-300
Mońki
Białostocka 49
19-100
Morąg
11 Listopada 18
14-300
Nisko
Kwiatkowskiego 1D
37-400
Nowa Dęba
Jasna 9
39-460
Nowa Sól
Staszica 6
67-100
Nowy Sącz
Węgierska 170
33-300
Nowy Tomyśl
Os. Stefana Batorego 53
64-300
Oborniki
Średnia 2
64-600
Ostrowiec Świętokrzyski
Al. 3 Maja 1
27-400
Ostróda
Jana Pawła 2 9
14-100
Ostrów Mazowiecka
3 Maja 35
07-300
Pińczów
Pl. Wolności 12
28-400
Pisz
Warszawska 48
12-200
Poddębice
Pułaskiego 1
99-200
Pruszcz Gdański
Dobrowolskiego 8
83-000
Przeworsk
Krasickiego 6
37-200
Pszczyna
Targowa 2A
43-200
Puławy
Piłsudskiego 20
24-100
Radzyń Podlaski
Ostrowiecka 40A
21-300
Rawa Mazowiecka
Konstytucji 3 Maja 2
96-200
Ryki
Rynek Stary 1/5
08-500
Sępólno Krajeńskie
Kościuszki 22B
89-400
Siedlce
Piłsudskiego 74
08-110
Sierpc
Braci Tułodzieckich 6
09-200
Sochaczew
Pokoju 3A
96-500
Sokółka
Wyszyńskiego 2
16-100
Staszów
Mickiewicza 62A
28-200
Strzegom
Witosa 5
58-150
Strzelin
Mickiewicza 1A
57-100
Sulechów
Południowa 5B
66-100
Sulęcin
Witosa 1
69-200
Tarnów
Szkotnik 1A
33-100
Warka
Warszawska 19
05-660
Warszawa
Rembielińska 20 (GALERIA RENOWA)
03-352
Władysławowo
Towarowa 27
84-120
Włoszczowa
Wiśniowa 22
29-100
Wolbrom
Krakowska 8
32-340
Wyszków
Sowińskiego 66
07-200
Złotów
Aleja Mickiewicza 1
77-400
Zwoleń
Jagiełły 2
26-700
Żnin
Aliantów 1G
88-400
Nadaj i odbierz paczkę 
Miasto
Adres
Kod pocztowy
Andrychów
Krakowska 83
34-120
Bartoszyce
Plac Konstytucji 3-go Maja 6
11-200
Biłgoraj
3 Maja 54
23-400
Biskupiec
1 Maja 18B
11-300
Brodnica
Mostowa 11
87-300
Brzozów
Kościuszki 2
36-200
Bydgoszcz
Skarżyńskiego 10
85-791
Bytów
Wojska Polskiego 23
77-100
Chełm
Aleja 3-go Maja 22
22-100
Chojnice
Staroszkolna 25
89-600
Chorzów
Wolności 24
41-500
Czersk
Jana Pawła II 1
89-650
Czerwionka Leszczyny
Pojdy 35B
44-238
Człuchów
Traugutta 11
77-300
Dąbrowa Tarnowska
Sucharskiego 7
33-200
Dobre Miasto
Zwycięstwa 7
11-040
Gdynia
Świętojańska 36
81-372
Gliwice
Al. Nowaka-Jeziorańskiego 1
44-102
Gliwice
Zwycięstwa 14
44-100
Głubczyce
Kościuszki 32
48-100
Gniezno
Jana III Sobieskiego 17
62-200
Goleniów
Konstytucji 3-go Maja 40
72-100
Goleszów
1 Maja 7
43-440
Gostyń
1 Maja 27
63-800
Grudziądz
Rapackiego 19
86-300
Iława
Sobieskiego 43
14-200
Inowrocław
Emilii Plater 10
88-100
Inowrocław
Laubitza 8
88-100
Jasło
Lwowska 24H
38-200
Kamień Pomorski
Żeromskiego 2
72-400
Kęty
Żwirki i Wigury 19
32-650
Kolno
Wojska Polskiego 44
18-500
Kołobrzeg
Tarnowskiego 3
78-100
Krosno Odrzańskie
Pułaskiego 11
66-600
Kudowa-Zdrój
Zdrojowa 19
57-350
Kwidzyn
Kopernika 25
82-500
Leszno
Aleja Jana Pawła II 16
64-100
Lewin Brzeski
Kościuszki 37C
49-340
Lidzbark Warmiński
Piłsudskiego 3
11-100
Lipno
Włocławska 9C
87-600
Lubaczów
Kościuszki 9
37-600
Lubań
Zgorzelecka 34
59-800
Lubawa
Wyzwolenia 3B
14-260
Lubliniec
Oleska 20
42-700
Łaziska Górne
Pl. Ratuszowy 3
43-170
Łęczna
Jana Pawła II 99
21-010
Łęczyca
Przedrynek 4 6
99-100
Łódź
Łagiewnicka 49/53
91-839
Łuków
Zdanowskiego 4
21-400
Malbork
Kościuszki 22C
82-200
Miastko
Armii Krajowej 39E
77-200
Mogilno
Jagiełły 22
88-300
Myszków
Kościuszki 60
42-300
Myślenice
Kasprowicza 13
32-400
Nakło Nad Notecią
Gimnazjalna 2B
89-100
Nowe Miasto Lubawskie
Rynek 2
13-300
Nowy Dwór Gdański
Dworcowa 2
82-100
Olecko
11 Listopada 25A
19-400
Oleśnica
Wojska Polskiego 1D
56-400
Ostrołęka
Dzieci Polskich 2
07-410
Ostrów Wielkopolski
Wrocławska 22
63-400
Oświęcim
Królowej Jadwigi 9
32-600
Parczew
Aleja Zwycięstwa 9
21-200
Piła
Al. Powstańców Wielkopolskich 102
64-920
Piła
Staromiejska 4
64-920
Poznań
Głogowska 132 140
60-243
Puck
Kasztanowa 9
84-100
Pyrzyce
1 Maja 20
74-200
Radlin
Hallera 15
44-310
Radomsko
Reymonta 12
97-500
Rawicz
Grunwaldzka 2
63-900
Rybnik
Os. Południe 39
44-200
Rypin
Mławska 18
87-500
Rzeszów
Krakowska 20
35-111
Siemiatycze
Górna 1
17-300
Skoczów
Fabryczna 9
43-430
Sławno
Wyszyńskiego 4
76-100
Stalowa Wola
Okulickiego 2
37-450
Strzelno
Rynek 24
88-320
Sucha Beskidzka
Mickiewicza 9C
34-200
Syców
Daszyńskiego 2
56-500
Szamotuły
Rynek 12
64-500
Szczebrzeszyn
Targowa 10
22-460
Szczecin
Rydla 50
70-783
Szczecin
Narutowicza 13E
70-240
Szczecin
Wincentego Kadłubka 39
71-524
Szczytno
Polska 36
12-100
Środa Śląska
Legnicka 24
55-300
Tarnów
Błonie 2
33-100
Tczew
Braci Grimm 4
83-110
Tomaszów Mazowiecki
Pl.Kościuszki 8
97-200
Tuchola
Warszawska 18A
89-500
Wadowice
Krakowska 10
34-100
Wałcz
Wojska Polskiego 50
78-600
Wąbrzeźno
1 Maja 3
87-200
Wejherowo
I Brygady Pancernej Wojska Polskiego 28
84-200
Węgrów
Wyszyńskiego 7
07-100
Wieliczka
Limanowskiego 1A
32-020
Wieluń
Pl. Legionów 12
98-300
Wieruszów
Dąbrowskiego 42/24
98-400
Więcbork
Gdańska 18
89-410
Włocławek
Pogodna 8
87-800
Wolsztyn
Dworcowa 7
64-200
Września
Warszawska 27
62-300
Wysokie Mazowieckie
Mystkowska 6
18-200
Zawiercie
Piłsudskiego 19
42-400
Złotoryja
Plac Niepodległości 2
59-500
Żywiec
Świętokrzyska 40B
34-300
Powrót
Twój koszyk

Pobieram informacje o koszyku...